Meny

Medarbeidere

Her finner du en oversikt over medarbeidere ved Gnist. Nummeret til resepsjonen er 67 57 50 20. 

Behandling

Morten Tufte Thams Michelsen

Eier
Styreleder
Fysioterapeut
Tlf.: 67 57 50 22
Mobil: 473 93 616
morten@gnistrende.no

Hans Morten Jahr

Eier
Fysioterapeut
Tlf.: 67 57 50 25
Mobil: 900 72 587
hansmorten@gnistrende.no

Jan Morten Pettersen

Fysioterapeut
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 24
Mobil: 99 50 82 42
janmorten@gnistrende.no

Didrik Grønvold

Eier
Spesialist i idrettsfysioterapi
Tlf.: 67 57 50 23
Mobil: 41 27 67 60
didrik@gnistrende.no

Andreas Brunes

Osteopat
Fysioterapeut
Tlf.: 67 57 50 31
Mobil: 93 00 35 99
andreasb@gnistrende.no

Toril Hetland Akerhaugen

Fysioterapeut
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
Mobil: 40 84 69 57
toril@gnistrende.no

Celine Vestre Tryggestad

Fysioterapeut
Tlf.: 67 57 50 28
Mobil: 48 20 80 86
celine@gnistrende.no

Geir Stokke

Fysioterapeut
Mobil: 909 97 185
geir@gnistrende.no

Tuva Bilov-Power

Fysioterapeut
Personlig Trener
Mobil: 414 26 630
tuva@gnistrende.no

Nina Paulsen

Master i idrettsfysioterapi
Såletilpasning
Mobil: 41 52 23 84
nina@gnistrende.no

Merete Ødemark

Spesialist i manuellterapi
Akupunktør
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 29
Mobil: 91 78 95 57
merete@gnistrende.no

Christian Vilming

Personlig trener
Fysioterapeut (studieperm)
Ernæringskonsulent
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 39
christian@gnistrende.no

Lene Eide

Manuellterapeut, master i idrettsfysioterapi
Tlf: 404 92 219
lene@gnistrende.no

Susanne Liisberg

Fysioterapeut
Tlf.: 67 57 50 26
Mobil: 90 95 63 63
susanne@gnistrende.no

Joakim Andre Solberg

Fysioterapeut
​Såletilpasning
Personlig trener
Mobil: 402 28 554
joakim@gnistrende.no

Andreas M. Ranvik

Master i idrettsfysioterapeut
Mobil: 415 15 521
andreasr@gnistrende.no

Harald Markussen (permisjon til 31.12.2020)

Spesialist i manuellterapi
Spesialist i idrettsfysioterapeut
Mobil: 915 94 788
harald@gnistrende.no

Pia Veel-Skogholt


Spesialist i manuellterapi
Faglig ansvarlig helseavdelingen
Tlf: 67 57 50 20
Mobil: 93 01 23 51
pia@gnistrende.no

Nina Behncke

NLP-Coach
Helsecoach

Tlf.: 67 57 50 20, mobil: 41606760
post@gnistrende.no

Trening

Silje R. Johannessen

Leder Trening
Personlig trener
Instruktør
Mobil: 971 92 774
silje@gnistrende.no

Cecilie Kayser Jacobsen

Leder Gruppetrening/Resepsjon
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
Mobil: 905 15 716
cecilie@gnistrende.no

Christian Vilming

Personlig trener
Fysioterapeut (studieperm)
Ernæringskonsulent
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 39
christian@gnistrende.no

Anna Rudden Løvland

Personlig trener
Tlf.: 67 57 50 20
​Mobil: 91 75 06 87
anna@gnistrende.no

Benita Lundgren

Personlig trener
Kostholdsveileder
Løpecoach
Instruktør
Instruktør Førstehjelp / hjertestarter / livredning
Tlf.: 67 20 39 61
Mobil: 41 21 46 02
benita@gnistrende.no

Merete Ødemark

Spesialist i manuellterapi
Akupunktør
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 29
Mobil: 91 78 95 57
merete@gnistrende.no

Rikke Viksjø

Instruktør
Tlf. 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Joakim Andre Solberg

Fysioterapeut
​Såletilpasning
Personlig trener
Mobil: 402 28 554
joakim@gnistrende.no

Tuva Bilov-Power

Fysioterapeut
Personlig Trener
Mobil: 414 26 630
tuva@gnistrende.no

Henriette Brynsett Digranes

Personlig trener
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
henriette@gnistrende.no

Martin J. Digranes

Sykkelinstruktør
Tlf: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Jan Morten Pettersen

Fysioterapeut
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 24
Mobil: 99 50 82 42
janmorten@gnistrende.no

Petter Endsjø

Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Isabel Pèrez

Instruktør
Tlf. 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Steffen Johnsen Brufladt

Personlig trener
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20 /
926 22 429
steffen@gnistrende.no

Katrine E. Drage

Instruktør
Tlf: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Stefania Skorski

Personlig trener
Instruktør
​Tlf.: 99 44 25 49 /
67 57 50 20
​stefania@gnistrende.no

Christian Solberg

Personlig trener
​Tlf.: 46744277/
67 57 50 20
​christians@gnistrende.no

Erik Roland

Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Ellen S. Hansen

Instruktør
Tlf: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Administrasjon

Siw Børli

Daglig leder
Mobil: 989 01 521
Telefon: 67 57 50 20
Mail: siw@gnistrende.no

Lise Kavlie-Jørgensen Jahr

Administrativ leder
Personvernombud
Tlf.: 900 86 738
lise@gnistrende.no

Lise T. Fossen

Resepsjonist/kundebehandler
Tlf.: 67 57 50 20
lisef@gnistrende.no

Monica Martinsen

Resepsjonist / Kundebehandler
Tlf.: 67 57 50 20
monica@gnistrende.no

Cecilie Kayser Jacobsen

Leder Gruppetrening/Resepsjon
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
Mobil: 905 15 716
cecilie@gnistrende.no

Martine Holtmon

Resepsjonist /
Kundebehandler
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Eivind Skovli

Resepsjonist / kundebehandler
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Bjørn Christian Holter

Vaktmester
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Jan Åsmund Bakke

Vaktmester
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Emma Børli

Resepsjonist/kundebehandler
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Anna Klevstrand

Resepsjonist / Kundebehandler
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Elisabeth Heieren

Resepsjonist / Kundebehandler
Tlf.: 67 57 50 20
Post@gnistrende.no

Frida Ånensen

Resepsjonist/kundebehandler
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no