Meny

Medarbeidere

Her finner du en oversikt over medarbeidere ved Gnist. Nummeret til resepsjonen er 67 57 50 20. Resepsjonen er bemannet fra 07:00-22:00 mandag til torsdag, 07:00-20:00 på fredager, 09:00-18:00 på lørdager og 10:00-19:00 på søndager.

Behandling

Morten Tufte Thams Michelsen

Eier
Styreformann
Fysioterapeut
Tlf.: 67 57 50 22
Mobil: 473 93 616
morten@gnistrende.no

Hans Morten Jahr

Eier
Fysioterapeut
Tlf.: 67 57 50 25
Mobil: 900 72 587
hansmorten@gnistrende.no

Jan Morten Pettersen

Eier
Fysioterapeut
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 24
janmorten@gnistrende.no

Didrik Grønvold

Eier
Faglig leder
Spesialist i idrettsfysioterapi
Tlf.: 67 57 50 23
didrik@gnistrende.no

Christian Vilming

Personlig trener
Fysioterapeut
Ernæringskonsulent
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 39
christian@gnistrende.no

Andreas Brunes

Osteopat
Fysioterapeut
Tlf.: 67 57 50 31
andreasb@gnistrende.no

Birgit Øverby Tennøe

Fysioterapeut
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 27
birgit@gnistrende.no

Toril Hetland Akerhaugen

Fysioterapeut
Telefon: 67 57 50 20
toril@gnistrende.no

Celine Vestre Tryggestad

Fysioterapeut
Tlf.: 67 57 50 28
celine@gnistrende.no

Geir Stokke

Fysioterapeut
Mobil: 909 97 185
geir@gnistrende.no

Tuva Bilov-Olsen

Fysioterapeut
Personlig Trener
Mobil: 414 26 630
Mail: tuva@gnistrende.no

Nina Paulsen

Master i idrettsfysioterapi
Såletilpasning
Instruktør
Tlf.: 41 52 23 84
nina@gnistrende.no

Merete Ødemark

Spesialist i manuellterapi
Akupunktør
Tlf.: 67 57 50 29
merete@gnistrende.no

Susanne Liisberg

Fysioterapeut
Tlf.: 67 57 50 26
susanne@gnistrende.no

Joakim Andre Solberg

Fysioterapeut
​Såletilpasning
Personlig trener
Mobil: 402 28 554
joakim@gnistrende.no

Andreas M. Ranvik

Fysioterapeut
Personlig trener
Mobil: 415 15 521
andreasr@gnistrende.no

Harald Markussen

Spesialist i manuellterapi
Spesialist i idrettsfysioterapeut
Mobil: 915 94 788

harald@gnistrende.no

Pia Veel-Skogholt (Permisjon)

Spesialist i Manuellterapi
Tlf: 67 57 50 20
pia@gnistrende.no

Nina Behncke

HMS-rådgiver
NLP-Coach
Helsecoach
Tlf.: 67 57 50 20, mobil: 41606760
ninab@gnistrende.no

Siren Birgitte Aas (Permisjon)

Fysioterapeut
Såletilpasning
Tlf.: 67 57 50 20
siren@gnistrende.no

Trening

Silje R. Johannessen

Leder Trening
Personlig trener
Instruktør
Mobil: 971 92 774
silje@gnistrende.no

Cecilie Kayser Jacobsen

Leder Gruppetrening/Resepsjon
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
Mobil: 905 15 716
cecilie@gnistrende.no

Christian Vilming

Personlig trener
Fysioterapeut
Ernæringskonsulent
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 39
christian@gnistrende.no

Rachel Victoria Husøy

Personlig trener
Instruktør

Aktiv-instruktør

Tlf.: 67 57 50 20
​Mobil: 938 97 674
rachel@gnistrende.no

Birgit Øverby Tennøe

Fysioterapeut
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 27
birgit@gnistrende.no

Benita Lundgren

Personlig trener
Kostholdsveileder
Løpecoach
Instruktør Førstehjelp / hjertestarter / livredning

Tlf.: 67 20 39 61
Mobil: 41 21 46 02
benita@gnistrende.no

Merete Ødemark

Spesialist i manuellterapi
Akupunktør
Tlf.: 67 57 50 29
merete@gnistrende.no

Andreas M. Ranvik

Fysioterapeut
Personlig trener
Mobil: 415 15 521
andreasr@gnistrende.no

Rikke Viksjø

Rikke Viksjø
Instruktør, resepsjonist
tlf. 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Joakim Andre Solberg

Fysioterapeut
​Såletilpasning
Personlig trener
Mobil: 402 28 554
joakim@gnistrende.no

Tuva Bilov-Olsen

Fysioterapeut
Personlig Trener
Mobil: 414 26 630
Mail: tuva@gnistrende.no

Erik Thorbjørnsen

Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Henriette Brynsett

Personlig trener
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
henriette@gnistrende.no

Jan Morten Pettersen

Eier
Fysioterapeut
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 24
janmorten@gnistrende.no

Petter Endsjø

Instruktør
tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Lindsay Eidsinger Treider

Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Erlend Aurmo

Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Marie Granheim

Instruktør
Tlf. 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Nina Paulsen

Master i idrettsfysioterapi
Såletilpasning
Instruktør
Tlf.: 41 52 23 84
nina@gnistrende.no

Jan-Otto Jacobsen

Instruktør
​tlf. 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Steffen Johnsen Brufladt

Resepsjonist / kundebehandler
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Bedrift

Pernille Fische

Leder Gnist Bedrift
HMS-rådgiver
Tlf.: 67 57 50 20
Mobil: 991 64 851
pernille@gnistrende.no

Trine Hoff Skjellvik

HMS-rådgiver
Tlf.: 67 57 50 38
Mobil: 958 26 007
trine@gnistrende.no

Nina Behncke

HMS-rådgiver
NLP-Coach
Helsecoach
Tlf.: 67 57 50 20, mobil: 41606760
ninab@gnistrende.no

Benita Lundgren

Personlig trener
Kostholdsveileder
Løpecoach
Instruktør Førstehjelp / hjertestarter / livredning

Tlf.: 67 20 39 61
Mobil: 41 21 46 02
benita@gnistrende.no

Administrasjon

Janne Tuven

Daglig leder
Tlf.: 913 01 000
janne@gnistrende.no

Lise Kavlie-Jørgensen Jahr

Administrativ leder

Personvernombud
Tlf.: 900 86 738
lise@gnistrende.no

Lise T. Fossen

Kontormedarbeider/resepsjonist
Tlf.: 67 57 50 20
lisef@gnistrende.no

Monica Martinsen

Resepsjonist / Kundebehandler
Tlf.: 67 57 50 20
monica@gnistrende.no

Cecilie Kayser Jacobsen

Leder Gruppetrening/Resepsjon
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
Mobil: 905 15 716
cecilie@gnistrende.no

Liv-Grethe Livingston

Resepsjonist / kundebehandler

Tlf.: 67 57 50 20

liv-grethe@gnistrende.no



Håvard Graver

Resepsjonist / kundebehandler

Tlf.: 67 57 50 20

post@gnistrende.no

Steffen Johnsen Brufladt

Resepsjonist / kundebehandler
Instruktør
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Stefania Skorski

Resepsjonist / kundebehandler
​Tlf.: 67 57 50 20
​post@gnistrende.no

Gunnar Bakken

Vaktmester
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no

Jan Åsmund Bakke

Vaktmester
Tlf.: 67 57 50 20
post@gnistrende.no